[ MENU DODATKOWE ]

Konferencje i wydarzenia

22.11.2017

Międzynarodowe Sympozjum Naukowe “Farm Machinery and Processes Management in Sustainable Agriculture”

The symposium is an important occasion for scientists and practitioners to show progress in sustainable agriculture. It is also our great hope that it will stimulate the participants to start new ideas, exchange them with colleagues and to implement them in practice. Both the methodological and practical aspects of sustainable agriculture will be outlined and presented.

Kreowanie programu kształcenia i planu studiów na kierunku Towaroznawstwo

ilustracja Konferencja dotycząca Kreowania programu kształcenia i planu studiów na kierunku Towaroznawstwo. Miejsce konferencji: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15 (sala konferencyjna 14/15) Agro II.

Konferencja „Nowe trendy w nawożeniu owoców miękkich”

ilustracja Konferencja "Nowe trendy w nawożeniu owoców miękkich" odbędzie się 7 grudnia 2017 r. w ramach targów Best Berries w budynku głównym Targów Lublin przy ulicy Dworcowej 11.

16.05.2018

Konferencja Naukowa „Współczesne problemy inżynierii produkcji. Przemysł Rolno-Spożywczy - Transport - Energia i Środowisko”

ilustracja Zakład Inżynierii Rolno-Spożywczej i Leśnej Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, Katedra Energetyki i Środków Transportu Wydziału Inżynierii Produkcji Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Polskie Towarzystwo Inżynierii i Techniki Przetwórstwa Spożywczego „SPOMASZ” zapraszają do udziału w Konferencji Naukowej.

06.06.2018

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pt. "Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami"

ilustracja Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III międzynarodowej konferencji naukowo-technicznej pt. „Innowacje w geodezji i kartografii oraz gospodarce nieruchomościami”, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 r. w Janowie Lubelskim nad Zalewem Janowskim.

ZAKOŃCZONE / ARCHIVE:

18.11.2017

Promocja Doktorów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

ilustracja Rektor wraz z Dziekanami Wydziałów UP w Lublinie zapraszają do udziału w uroczystości akademickiej 18 listopada 2017 roku.

27.10.2017

23 -27 października 2017 r. - Międzynarodowe Wydarzenie MEET INDIA / The International Event MEET INDIA

ilustracja Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie wraz z Uniwersytetem Gujarat w Ahmadabad w Indiach zapraszają na Międzynarodowe Wydarzenie Meet India, które odbędzie się w dniach 23 -27 października 2017 r. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, ul. Akademicka 15.